Üçlü Banner
Üçlü Banner
Üçlü Banner
Üçlü Banner
Üçlü Banner
Üçlü Banner

Hakkımızda

    

                                                                               

Hakkımızda

Dünyanın en iyi kayısısı Malatya’da yetişir. Malatya kayısısının en doğal olanı Gün Kurusu’dur. En kaliteli Gün Kurusu Kayısı’nın içindeki çekirdeği alıyoruz ve kaliteli çikolatayla kaplıyoruz. Ardından Tiramisu, Trileçe, Türk Kahvesi, Karamel, Frambuaz, Çilek, Tarçın, Hindistan Cevizi gibi onlarca doğal aromayla lezzetini katlıyoruz. Ayrıca, Ballı Susamlı, Acılı, Cips Soslu, Kıtır, Çıtır gibi çok sayıda çikolata dışı ürünle kapladığımız diğer çeşitlerimizle birlikte size doyumsuz bir deneyim sunuyoruz. Tüm bunlara kısaca “ŞEKİRDEK” diyoruz.

Kayısı, Lokum, Kuruyemiş, Köme, Kuru Üzüm, Muska, Cevizli Sucuk gibi toplamda yüzlerce çeşidimizle birlikte şık mağazamızda ve web sitemiz üzerinden Türkiye ve dünyaya hizmet veriyoruz.

Tamamı harika birer “Şekirdek Tasarımı” olan özel üretim hediyelik paketlerimizle Bayram, Yılbaşı, Yıldönümü, Özel Gün ve Haftalar başta olmak üzere ihtiyacınız olan her an yanınızdayız. En sevdikleriniz için çok özel ve benzersiz hediyelik çeşitleri için web sitemize ya da mağazamıza bekleriz.

 .        

 

Sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çerezleri kullanırız. Sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi için : Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Kabul Et